OPEN-5
nuo 4470 €
OPEN-1
nuo 4380 €
OPEN-4
nuo 5430 €
OPEN-2
nuo 4510 €
JIM
nuo 2585 €
DIALOGO
nuo 2740 €
OPEN-3
nuo 4770 €
OPEN-A
nuo 5380 €
OPEN-E
nuo 5930 €
OPEN-S
nuo 6590 €
OPEN-D
nuo 5250 €
OPEN-X
nuo 3820 €
OPEN-W
nuo 6430 €
OPEN-B
nuo 4770 €
OPEN-V
nuo 3730 €
OPEN-M
nuo 5980 €
OPEN-U
nuo 3845 €
OPEN-G
nuo 4170 €
OPEN-T
nuo 3560 €
OPEN-R
nuo 4680 €
OPEN-Q
nuo 4370 €
OPEN-P
nuo 6850 €
OPEN-Y
nuo 5970 €
OPEN-O
nuo 6850 €
OPEN-F
nuo 6945 €
OPEN-N
nuo 4715 €
OPEN-L
nuo 4270 €
OPEN-K
nuo 5260 €
OPEN-H
nuo 3980 €
OPEN-J
nuo 6980 €
OPEN-C
nuo 5944 €
OPEN-I
nuo 4789 €

ITALIŠKI SVETAINĖS BALDAI

Puikios išvaizdos, stilingi kompanijų Ditre Italia, Jesse itališki svetainės baldai tikrai turėtų atkreipti Jūsų dėmesį, kuriant jaukią ir šiuolaikišką svetainę, vietą kurioje gera leisti laiką su šeima ir draugais. Šie gamintojai turi daug originalių ir inovatyvių idėjų padarysiančių Jūsų gyvenimą gražesnį ir patogesnį.

Jesse itališki svetainės baldai

Suteikite laisvę savo kūrybingumui ir mėgaukitės rezultatu. Kompanija Jesse Jums siūlo neribotas galimybes originaliai interpretuoti svetainės erdvę, kuriant stilingą namų interjerą.

Jesse korpusiniai svetainės baldai yra ypatingai universalūs savo komplektacija. Tai modulinės sistemos – sekcijos susidedančios iš daugelio atskirų, ant žemės pastatomų bei kabinamų elementų, kurių kiekvienas gali būti kelių skirtingų pločių, gylių ir aukščių, o medžiagų ir spalvų pasirinkimas taip pat suteikia papildomų galimybių.

Jums reikia tik TV staliuko, o gal kaip tik turite daug knygų ir daiktų, kuriuos norėtumėte susidėti? Nepriklausomai nuo esamos erdvės Jesse baldai svetainei siūlo individualius poreikius atitinkančius sprendimus.

Naudinga informacija

Kompanijos Jesse dizaineriai teigia, kad tinkamai parinkti modernūs svetainės baldai suteikia ypatingo žavesio pagrindinei Jūsų namų zonai. Įspūdingiausiam rezultatui gamintojas rekomenduoja pasirinkti stilingą natūralios medžio faneruotės ir blizgaus arba matinio lako derinį.

Nuo elegantiškų, kabinamų lentynų, TV komodų ir knygų spintų iki horizontalių arba vertikalių pakabinamų spintelių: Jesse itališkų svetainės baldų kolekcijoje Jūs rasite didelį kompozicinių elementų pasirinkimą. Yra daug standartinių išmatavimų iš kurių galite rinktis, tačiau gamintojas taip pat suteikia galimybę kai kuriuos elementus pagaminti pagal Jūsų pageidaujamus matmenis.

Ant žemės pastatomos komodos su stalčiais gali būti dviejų gylių: 47 ir 60 cm., keturių pločių: 45, 60, 90 ir 120 cm., bei keturių aukščių: 18, 34, 50 ir 66 cm. Jas galima sujungti į vientisą elementą elegantišku 1,5 arba 3 cm. aukščio stalviršiu.

Pasirinkę pakabinamas horizontalias arba vertikalias spinteles ir atviras lentynas Jūs sutaupysite savo namų erdvę bei seksite šiuolaikiškas madas, o naujieji svetainės baldai atrodys „lengvai” ir kompaktiškai.

Jesse kolekcijoje kiekvienas kabinamas arba ant žemės pastatomas elementas galimas natūralaus medžio faneruotėje, blizgiame arba matiniame lake, o taip pat su stiklinėmis arba oda aptrauktomis durelėmis. Modernus arba neoklasikinis, šiuolaikiškas interjeras? Kompanija Jesse siūlo įgyvendinti Jūsų idėjas bet kurioje stilistinėje aplinkoje.

Galbūt jau įsivaizduojate ko Jums reikia, kaip turi atrodyti Jūsų naujieji svetainės baldai – sekcija. O gal pasirenkant Jums reikia naujų idėjų ir profesionalaus patarimo? Užsisakant Ail Design salone Jūs gausite nemokamą specialisto konsultaciją tam, kad priimtumėte geriausią sprendimą.

Ditre Italia modernūs svetainės baldai

Šiuolaikiško stiliaus gerbėjams – stilingi kompanijos Ditre Italia svetainės baldai.

Šio puikaus italų gamintojo dizaineriams itin imponuoja interjerai su charakteriu ir charizma, todėl savo sumanymus jie įgyvendina panaudodami išraiškingas ir esmines formas, o baldų elegancija pabrėžiama blizgių ir natūralios medžio faneruotės paviršių dėka.

Ditre Italia TV stovai, komodos – tai madingiausi svetainės baldų sprendimai atitinkantys visus naujausius reikalavimus funkcionalumo ir dizaino prasme.

Kompanijos baldų kūrėjai itin skoningai derina stačiakampes ir kvadratines formas, horizontalius ir vertikalius, atvirus ir uždarus elementus, o taip pat simetrišką bei asimetrišką jų išdėstymo tvarką.

Ditre Italia korpusiniai baldai svetainei – idealus sprendimas atviroms, daiktais neperkrautoms erdvėms, o taip pat namams kur valgomasis yra sujungtas su svetainės zona.

Juos visų pirma įvertins mėgstantys maksimaliai naudingai išnaudoti savo gyvenamąją erdvę, nepamirštant puikaus interjero reikšmės.

Jeigu Jums patinka minimalistinis, šiuolaikiškas stilius, jaukiai apipavidalintas ąžuolo, riešuto, wenge faneruotės, stiklo ir metalo dėka, kompanijos Ditre Italia svetainės baldai yra tai, ko ieškote.

Svarbu ir tai, jog gamintojas taip pat siūlo ir kitus baldus svetainei, todėl pasirinkę juos, Jūs visuomet galite idealiai suderinti ne tik savo namų interjero spalvas, bet ir atspalvius.