Svetaines baldai, sekcijos, svetaines baldai nuotraukos

Svetainės baldai

Puikios išvaizdos, stilingi kompanijų Jesse, Arros, Bimax ir Domitalia svetainės baldai tikrai turėtų atkreipti Jūsų dėmesį, kuriant jaukią ir šiuolaikišką svetainę, vietą kurioje gera leisti laiką su šeima ir draugais. Šie gamintojai turi daug originalių ir inovatyvių idėjų padarysiančių Jūsų gyvenimą gražesnį ir patogesnį.

 

Jesse itališki svetainės baldai

 

Suteikite laisvę savo kūrybingumui ir mėgaukitės rezultatu. Kompanija Jesse Jums siūlo neribotas galimybes originaliai interpretuoti svetainės erdvę, kuriant stilingą namų interjerą.

 

Jesse korpusiniai svetainės baldai yra ypatingai universalūs savo komplektacija. Tai sistema susidedanti iš daugelio atskirų, ant žemės pastatomų bei kabinamų elementų, kurių kiekvienas gali būti kelių skirtingų pločių, gylių ir aukščių, o medžiagų ir spalvų pasirinkimas taip pat suteikia papildomų galimybių.

 

Jums reikia tik TV stovo, o gal kaip tik turite daug knygų ir daiktų, kuriuos norėtumėte susidėti? Nepriklausomai nuo esamos erdvės Jesse svetainės baldai siūlo individualius poreikius atitinkančius sprendimus.

 

Naudinga informacija

 

Kompanijos Jesse dizaineriai teigia, kad tinkamai parinkti svetainės baldai suteiks ypatingo žavesio pagrindinei Jūsų namų zonai. Įspūdingiausiam rezultatui gamintojas rekomenduoja pasirinkti stilingą natūralios medžio faneruotės ir blizgaus arba matinio lako derinį.

 

Nuo elegantiškų, kabinamų lentynų, TV stovų ir suolelių iki horizontalių arba vertikalių spintelių bei ant žemės pastatomų komodų: Jesse svetainės baldų kolekcijoje Jūs rasite didelį kompozicinių elementų pasirinkimą. Yra daug standartinių išmatavimų iš kurių galite rinktis, tačiau gamintojas taip pat suteikia galimybę kai kuriuos elementus pagaminti pagal Jūsų pageidaujamus matmenis.

 

Ant žemės pastatomos komodos gali būti dviejų gylių: 47 ir 60 cm., keturių pločių: 45, 60, 90 ir 120 cm., bei keturių aukščių: 18, 34, 50 ir 66 cm. Jas galima sujungti į vientisą elementą elegantišku 1,5 arba 3 cm. aukščio stalviršiu.

 

Pasirinkę kabinamas horizontalias arba vertikalias spinteles Jūs sutaupysite savo namų erdvę bei seksite šiuolaikiškas madas, o naujieji svetainės baldai atrodys „lengvai” ir kompaktiškai.

 

Jesse kolekcijoje kiekvienas kabinamas arba ant žemės pastatomas elementas galimas natūralaus medžio faneruotėje, blizgiame arba matiniame lake, o taip pat su stiklinėmis arba oda aptrauktomis durelėmis. Modernus arba neoklasikinis, šiuolaikiškas interjeras? Kompanija Jesse siūlo įgyvendinti Jūsų idėjas bet kurioje stilistinėje aplinkoje.

 

Galbūt jau įsivaizduojate ko Jums reikia, kaip turi atrodyti Jūsų naujieji svetainės baldai. O gal pasirenkant Jums reikia naujų idėjų ir profesionalaus patarimo? Užsisakant Ail Design salone, Jūs gausite nemokamą specialisto konsultaciją tam, kad priimtumėte geriausią sprendimą.

 

Apsilankę gamintojo puslapyje www.jesse.it , skyrelio Regolo Wall Unit System (Svetainės baldai) dalyse „Technical Data” ir „Finishes” Jūs galite pamatyti baldų moduliacijas bei spalvas.

 

Arros svetainės baldai Vintage

 

Modernios klasikos gerbėjams – nepakartojami kompanijos Arros svetainės baldai Vintage! Vintage – tai madingiausia antikinio stiliaus interpretacija, svetainės baldų sistema atitinkanti visus naujausius reikalavimus funkcionalumo ir dizaino prasme. Ši nauja modulinė svetainės baldų programa sukurta tiems, kas iš tiesų neabejingas lengvos klasikos žavesiui bei medžio šilumai.

 

Susikomponuoti pageidaujamą (sau tinkamiausią) Vintage svetainės baldų kompoziciją Jūs galite iš daugelio skirtingų dydžių, formų ir funkcijų elementų. Pasirinkimo galimybes taip pat praplatina ir gana didelė siūloma spalvinė gama. Puikiausiai suprasdama individualius klientų poreikius Arros nesiūlo standartinių komplektacijų. Tik nuo Jūsų fantazijos priklauso kaip atrodys naujieji stilingi svetainės baldai.

 

Pasižymėdama išskirtine išvaizda, Vintage turi ir nemažai originalių, kitiems svetainės baldams nebūdingų sprendimų, pavyzdžiui: horizontalias kabinamas lentynas ir intergruojamas indaujas su slankiojančiomis durimis. Tokie elementai – novatoriški ir visiškai nesutinkami įprastose svetainės baldų kompozicijose.

 

Kurdami antikinio stiliaus šiuolaikiškus baldus Arros dizaineriai visgi pasitelkia moderniausias idėjas. Jie viskame tiesiog myli kontrastą. Taip kompozicijose skoningai dera stačiakampiai ir kvadratiniai, horizontalūs ir vertikalūs, atviri ir uždari, juodi ir balti elementai, o taip pat simetriška bei asimetriška išdėstymo tvarka. Dar viena nebūdinga naujovė – įvairios spintelės su stiklinėmis durimis. Svetainės baldų madoje, stiklas kaip medžiaga, daugelį paskutiniųjų metų buvo beveik nenaudojamas. Vintage kolekcijoje, kaip tik yra nemažas elementų su stiklinėmis durelėmis pasirinkimas. Taip Jūs ir vėl galite komponuoti savotiškas vitrinas savo svečiams parodydami ką turite gražiausio.

 

Vintage svetainės baldų kolekcija Jums gali padovanoti daug malonių staigmenų, tačiau pagrindinė – nepakartojama romantiška atmosfera Jūsų svetainėje. Kerintis modernios klasikos žavesys atkeliaujantis į Jūsų namus.

 

Bimax – modernūs svetainės baldai – sekcijos

 

 Kompanija Bimax garsėja savo ryškiomis ir madingomis tendencijomis. Ne išimtis ir šio gamintojo originalūs, elegantiški svetainės baldai – sekcijos, siūlantys nemažai įkvepiančių, stilingų, bet vis dėlto funkcionalių idėjų.

 

Gamintojo dizaineriams imponuoja interjerai su charakteriu ir charizma, todėl savo sumanymus jie įgyvendina panaudodami išraiškingas ir esmines formas, o baldų elegancija pabrėžiama blizgių ir natūralios medžio faneruotės paviršių dėka.

 

Savo klientams kompanija Bimax suteikia galimybę visiškai individualizuoti namų erdvę. Šio gamintojo svetainės baldai pasižymi ypatingai universaliu komplektavimu.

 

Domitalia – korpusiniai svetainės baldai

 

Idealus sprendimas nedidelėms erdvėms, o taip pat namams kur valgomasis yra sujungtas su svetainės zona. Domitalia svetainės baldai patiks mėgstantiems maksimaliai naudingai išnaudoti savo gyvenamąją erdvę, neperkraunant jos daiktais ar baldais.

 

Kompanijos Domitalia dizaineriai siekia išnaudoti tiek kambario plotį, tiek aukštį, todėl gamintojo kolekcijoje rasite ne tik ant žemės pastatomas komodas, TV stovus, kabinamus elementus, bet ir iki 220 cm. aukščio montuojamas lengvas, elegantiškas lentynų sistemas.

 

Jeigu Jums patinka minimalistinis, šiuolaikiškas stilius, jaukiai apipavidalintas natūralios medžio faneruotės, stiklo ir metalo dėka, kompanijos Domitalia svetainės baldai yra tai, ko ieškote.

 

Domitalia taip pat siūlo valgomojo stalus ir kėdes, todėl pasirinkę juos kartu su šio gamintojo svetainės baldais – sekcija, Jūs galite idealiai suderinti ne tik savo namų interjero spalvas, bet ir atspalvius.

 

Flai – korpusiniai svetainės baldai

 

Italų fabrikas Flai vienas nedaugelių gamintojų puikiai sugebantis kurti tiek šiuolaikiško, tiek klasikinio dizaino srityje. Modernūs Flai svetainės baldai yra įkvėpti turtingos praeities, o klasikinėje kolekcijoje pritaikytos išties novatoriškos, modernios idėjos, aktualios net ir šiuolaikiškam interjerui. Kiekvienais metais Flai dizaineriai ieško naujų išraiškos būdų ir sprendimų, todėl kas kart sugeba nustebinti net ir įmantriausią skonį turinčius klientus. Ne išimtis ir šis kartas. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti šio gamintojo 2009 metų klasikinę svetainės baldų kolekciją – iš tiesų išskirtinę ir nepakartojamą.

 

Kurdami šiuos naujuosius svetainės baldus, Flai dizaineriai iš esmės paneigė nusistovėjusius stereotipus pasiūlydami visiškai naują požiūrį į klasikinį dizainą, tradicines apdailos medžiagas ir net spalvas. Savo naujuosius kūrinius kompanija nepabijojo papuošti ne tik tradiciniais vyšnia, tiku, juodu ir baltu laku bei paauksuotais elementais, bet ir visiškai “neklasikinėmis” raudonųjų serbentų, žydra bei geltona spalvomis. Dar viena esminė naujovė – lengvos, nemasyvios svetainės baldų – sekcijų kompozicijos susidedančios vos iš kelių elementų, kas iki šiol taip pat nebuvo būdinga “klasikai”. “Ar visa tai dera”,- paklausite Jūs savęs. Ką gi. Labiau prančūziška nei itališka, naujoji kompanijos Flai svetainės baldų kolekcija nesunkiai mus tuom įtikina.

Svetainės baldai - 2015 m. naujausios kolekcijos

Svetainės baldai - Open-1
nuo 4830 €
Svetainės baldai Open iš italų gamintojo Jesse. Skirtingi išmatavimai. Blizgus arba matinis lakas.
Svetainės baldai - Open-2
nuo 3390 €
Ant sienos montuojami svetainės baldai Light. Gamintojas Jesse. Baltas matinis lakas.
Svetainės baldai - Open-3
nuo 5230 €
Korpusinė svetainės baldų sistema Zen. Įmanomi skirtingi elementų išdėstymai ir išmatavimai.
Svetainės baldai - Open-4
nuo 7340 €
Svetainės korpusinių baldų sistema Kimen su integruotu darbastaliu. Gamintojas Jesse.
Svetainės baldai - Open-5
nuo 5890 €
Korpusinė sistema Narju iš italų gamintojo Jesse. Pakabinamos spintelės, darbastalis, tv komoda.
Svetainės baldai - Open-6
nuo 6210 €
Korpusinė sistema Gisele iš kompanijos Jesse. Medžio faneruotės ir skirtingų spalvų lako derinys.
Svetainės baldai - Open-7
nuo 5270 €
Svetainės baldai Michel. Lengvos pakabinamos lentynos, tv suoliukas ir vertikalios spintelės.
Svetainės baldai - Open-8
nuo 5100 €
Sistema Lucas. Elegantiškas pakabinamų ir pastatomų elementų derinys. Riešutas ir juodas lakas.
Svetainės baldai - Open-9
nuo 1990 €
Svetainės komoda Caprio iš italų gamintojo Jesse. Įmanomas skirtingas ilgis, gylis, medžiagiškumas.
Svetainės baldai - Open-10
nuo 7340 €
Svetainės baldai Jagger iš kompanijos Jesse. TV sprendimas ir daug vietos daiktams susidėti.
Svetainės baldai - Open-11
nuo 6950 €
Korpusinė sistema Emery. Gamintojas Jesse. Siūlomi skirtingi dydžiai, medžiagų ir spalvų deriniai.
Svetainės baldai - Open-12
nuo 5550 €
Korpusiniai baldai Goodone. Jesse. Elegantiškas medžio faneruotės ir blizgaus lako derinys.
Svetainės baldai - Open-13
nuo 4770 €
Korpusiniai baldai Lighty iš italų kompanijos Jesse. Modernus dizainas ir funkcionalumas.
Svetainės baldai - Open-14
nuo 5980 €
Korpusinė sistema Argun iš gamintojo Jesse. Atvirų lentynų ir pakabinamų stalčių derinys.
Svetainės baldai - Open-15
nuo 7230 €
Moduliniai svetainės baldai Bigone. Gamintojas Jesse. TV sprendimas, slankiojančios durys, knygų lentynos.
Svetainės baldai - Open-16
nuo 5410 €
Elegantiška knygų lentyna ir tuo pačiu svetainės erdvės pertvara Division. Gamintojas Jesse.
Svetainės baldai - Open-17
nuo 6940 €
Svetainės baldai Bale iš kompanijos Jesse. Atviri ir uždari moduliniai elementai.
Svetainės baldai - Open-18
nuo 4330 €
Svetainės sistema Dally. Gamintojas Jesse. Ant žemės pastatomi stalčiai bei kabinami elementai.
Svetainės baldai - Open-19
nuo 6800 €
Pakabinama modulinė svetainės sistema Wide. TV sprendimas bei atviros lentynos ir stalčiai.
Svetainės baldai - Open-20
nuo 5210 €
Korpusiniai baldai Leo iš gamintojo Jesse. TV suolelis, pakabinamos spintelės ir lentynos.
Svetainės baldai - Open-21
nuo 4920 €
Ant sienos montuojami svetainės baldai Garet. Blizgaus lako spintelės ir wenge lentynos.
Svetainės baldai - Open-22
nuo 5670 €
Korpusiniai baldai Twenty iš kompanijos Jesse. Blizgus baltas lakas ir wenge.
Svetainės baldai - Open-23
nuo 5500 €
Modulinė sistema Coplete iš italų gamintojo Jesse. Puikus sprendimas moderniai svetainei.
Svetainės baldai - Open-24
nuo 5900 €
Modulinė knygų lentynų sistema Shelfy. Atviros bei uždaros erdvės. Lakas, wenge, riešutas.
Svetainės baldai - Open-25
nuo 5530 €
Pakabinama indauja lago iš italų kompanijos Jesse. Galimos įvairios spalvos.
Svetainės baldai - Open-26
nuo 6440 €
Svetainės baldai Yang. Gamintojas Jesse. Galimos įvairios komplektacijos bei išmatavimai.
Svetainės baldai - Open-27
nuo 6900 €
Sieninė korpusinė sistema Chi. Kompanija Jesse. Universalumas ir elegancija šiuolaikiškoje svetainėje.
Svetainės baldai - Open-28
nuo 5250 €
Korpusiniai baldai Roberto iš italų gamintojo Jesse. Pakabinami stalčiai bei skirtingų išmatavimų spintelės.
Svetainės baldai - Open-29
nuo 5280 €
Knygų lentynų sistema su slankiojančiom durim Simone. Kompanija Jesse.
Svetainės baldai - Open-30
nuo 5270 €
Itališki svetainės baldai Del iš gamintojo Jesse. Pastatomi stalčiai, kabinamos spintelės ir lentynos.
Svetainės baldai - Open-31
nuo 5510 €
Ant sienos montuojami korpusiniai baldai Holiday. Gamintojas Jesse. Stalčiai, lentynos, darbastalis.
Svetainės baldai - Open-32
nuo 6470 €
Korpusinė sekcija Slide. Italų gamintojas Jesse. Slankiojančios apatinės ir viršutinės durys.
Svetainės baldai - Open-33
nuo 6470 €
Itališki svetainės baldai Alves iš kompanijos Jesse. Skirtingų moduliacijų knygų lentynos bei stalčiai.
Svetainės baldai - Open-34
nuo 5910 €
Moduliniai baldai svetainei Breeze. Gamintojas Jesse. TV lentyna bei stalčiai su veidrodinėmis durelėmis.
Svetainės baldai - Open-35
nuo 4850 €
Korpusiniai baldai Password iš italų kompanijos Jesse. Skirtingų proporcijų kabinami stalčiai bei lentynos.