DUFFLE-D
nuo 3155 €
EVANS-D
nuo 3680 €
LENNOX-D
nuo 2705 €
FREEDOM
nuo 3240 €
KANAHA-D
nuo 3085 €
ECLECTICO-D
nuo 2890 €
CALLA
nuo 2490 €
ZEUS
nuo 2120 €
TISSOT
nuo 2250 €
TISSOT-T
nuo 3630 €
PASHA-S
nuo 2210 €
LULU
nuo 2375 €
LULU-D
nuo 2375 €
HOLIDAY
nuo 2010 €
MOOD
nuo 2640 €
GOOD MOOD
nuo 2640 €
CARMEN
nuo 2130 €

SOFOS LOVOS

Puikus dizaino ir funkcionalumo derinys – kompanijos Ditre Italia sofos lovos be pastangų paverčia Jūsų stilingą svetainę jaukiu miegamuoju. Šios itališkos sofos lovos komplektuojamos kaip atskiros 2-vietės ir 3-vietės sofos arba kampiniai minkštasuoliai su miegamu mechanizmu. Daugelis Ditre Italia modelių puikiai tinka tiek šiuolaikiniam, tiek modernios klasikos interjerui.

Kurdama savo baldus su miegojimo funkcija Ditre Italia visų pirma siekia kokybės. Tvirti, patvarūs, ilgaamžiai sofų lovų mechanizmai išskleidžiami ir surenkami be ypatingų pastangų, nenuimant atraminių ir sėdimų pagalvių. Kai kurios kampinės sofos lovos komplektuojamos ir su funkcionalia daiktadėže patalynei bei kitiems daiktams susidėti.

Priklausomai nuo pasirenkamo modelio gamintojas siūlo kokybiškus skirtingų išmatavimų putų poliuretano bei spyruoklinius čiužinius.

Ditre Italia sofų lovų apmušalus Jūs galite rinktis iš daugelio audinių bei natūralios odos palečių.

Ieškote tikrai išskirtinio, originalaus dizaino sofos su miegama dalimi? Modelis Evans-D sukurtas būtent Jums. Pagrindinė šio neįprasto baldo ypatybė – itin patogus miegojimui čiužinys, kuris nėra išlankstomas ir yra vientisas.

Sofa lova ant kojelių Kanaha-D sužavės Jus savo apmušalų pasirinkimu. Šiame modelyje galima kombinuoti natūralios odos ir audinio medžiagiškumus.

Naujoviškas ir stilingas modelis Lulu ne tik gali tapti bet kurios svetainės ar darbo kambario puošmena, bet ir idealiai taupo erdvę.

Svarbiausia, kurį modelį bepasirinktumėte, su kompanijos Ditre Italia sofomis lovomis geriausias poilsis garantuotas tiek Jums, tiek Jūsų svečiams.