Kompanija Midj ko gero gali pasigirti vienu stilistiškai turtingiausiu valgomojo baldų pasirinkimu, taip pat nepamirštant ir apie protingas kainas.

Midj baldai – tai puikaus šiuolaikiško dizaino išskleidžiami valgomojo ir virtuvės stalai, kėdės, mini foteliai, baro ir pusbario kėdės, žurnaliniai staliukai bei kiti interjero elementai.

Pasak kompanijos vadovų, nors Midj baldai yra kuriami Italijoje, ši šalis nėra vien gamybos vieta, o labiau gyvenimo būdas, kurį gamintojas stengiasi perteikti savo projektuojamuose balduose. Būtent galvodama šia linkme kompanija Midj kuria inovatyvias valgomojo baldų idėjas ir dizaino sprendimus nuo 1987 metų.

Pagaminta Italijoje kompanijai labiausiai reiškia puikų rankų darbo, kūrybingumo ir technologijų derinį, kuris suteikia tikrąją vertę kiekvienam Midj siūlomam stalo ar kėdės modeliui.

Kompanija Midj siūlo išskirtinius baldus žmonėms kurie myli gyvenimą bei siekia projektuoti gražią namų erdvę pripildyta šviesa ir džiaugsmu. Midj baldų dizainas yra naujoviškai universalus, skirtas užtikrinti žavingą Jūsų namų interjerą bei komfortą. Gamintojas tai pasiekia ne tik bendradarbiaudamas su pačiais geriausiais dizaineriais, bet ir naudodamas laiko patikrintas kokybiškas medžiagas, gražiausias spalvas, netikėčiausias faktūras.

Baldai Midj tiesiog idealiai sukurti Jūsų nepakartojamiems namams.

www.midj.it