DANNY
nuo 515 €
WRAP
nuo 340 €
NAOMI
nuo 265 €
SONNY-W
nuo 380 €
SONNY-S
nuo 325 €
SONNY-M
nuo 375 €
SONNY-N
nuo 360 €
SONNY-P
nuo 430 €
COVER-W
nuo 310 €
ELETTRA
nuo 320 €
NUVOLA
nuo 245 €
YOKA
nuo 300 €
NENE-W
nuo 490 €
KRONO
nuo 185 €
SHARON
nuo 375 €
MARILYN
nuo 430 €
KING
nuo 305 €
VERA
nuo 320 €
GUAPA
nuo 460 €
GUAPA-P
nuo 530 €
GUAPA-L
nuo 530 €
OLA-S
nuo 205 €
JOE
nuo 270 €
MISS
nuo 255 €
NENE
nuo 125 €
NENE-P
nuo 155 €
NENE-L
nuo 360 €
NENE-S
nuo 190 €
SILVY
nuo 200 €
SILVY-H
nuo 225 €
PORTOFINO
nuo 490 €
REVOLUTION
nuo 390 €
SOFFIO
nuo 270 €
RAFF-C
nuo 320 €
RAFF-T
nuo 400 €
PRINZ
nuo 250 €
F12
nuo 480 €
DELFINA
nuo 270 €
TWIST
nuo 360 €
TWIST-C
nuo 270 €

KĖDĖS

Ko gero puikiai žinote apie kasmet rengiamus grožio konkursus Mis Visata ir Mis Pasaulis. Galbūt nustebsite sužinoję, kad panašūs renginiai organizuojami ne tik gražiausioms merginoms, bet ir geriausių gamintojų kėdėms. Esminis skirtumas – kėdžių parodų metu vertinamas ne tik vizualinis grožis (dizainas), bet ir jų ergonomika – patogumas. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti kompanijų Midj, Domitalia, Jesse ir Pedrali kėdes virtuvei bei valgomajam, kurios kasmet laimi aukščiausius, prestižiškiausios Italijoje kėdžių parodos Promosedia, apdovanojimus. Pasirinkite iš daugelio ankstesniais metais sukurtų arba visiškai naujų kėdžių modelių. Galbūt patys to neįtardami išsirinksite vienų ar kitų metų žvaigždę – nugalėtoją.

Kompanijos Midj kėdės

Italų gamintojo Midj dizaineriai yra įsitikinę, kad oda ir metalas suteikia ypatingo rafinuotumo bei elegancijos bet kuriam interjerui. Būtent todėl savo kėdžių gamybai Midj dažniausiai renkasi šias medžiagas. Midj siūlo platų valgomojo bei virtuvės kėdžių asortimentą, o taip pat baro ir lounge stiliaus kėdes.

Visuomet atspindinčios naujausias baldų pasaulio idėjas ir tendencijas, Midj kėdės savo dizaine taip pat turi „kažką įdomaus iš praeities”. Juk oda ir metalas niekuomet neišeina iš mados. Taip ir gera kėdė, visada privalo būti aktuali bet kuriam interjerui.

Kompanijos Jesse kėdės

Bet kuriame italų kompanijos Jesse gaminyje atsispindi daugiau nei 80 metų puoselėjama firmos koncepcija: rafinuotumas, elegancija ir kokybė. Jesse niekad nenukrypsta nuo savo filosofijos, todėl kurdama kėdžių kolekciją nuolat pasitelkia tokius talentingus dizainerius kaip Massimiliano Mornati, Enrico Franzolini, Claudio Dondoli, Marco Pocci bei kitus.

Be įmantraus, šiuolaikiško dizaino Jesse kėdės gali Jums pasiūlyti ir dar vieną neabejotiną privalumą: apmušalus joms, galite pasirinkti iš daugiau nei 500 skirtingo medžiagiškumo audinių. Jesse rūpinasi kliento namų interjero vientisumu, todėl visi audiniai, kuriuos gamintojas siūlo sofoms, tinka ir kėdėms.

Malonaus pasirinkimo!

Kompanijos Domitalia kėdės

Kaip žinia kompanijos Domitalia specializacija – valgomojo baldai. Būtent todėl šio gamintojo kėdžių kolekcija pasižymi tokia modelių gausa bei stilistine įvairove. Nuo moderniausio, drąsaus dizaino iki užuominos apie lengvą klasiką. Kviečiame atrasti tai, kas artimiausia asmeniškai Jums!

Domitalia siūlo įvairiausio medžiagiškumo kėdes: medines, su metalinėm kojelėm/pagrindu, plastikines, aptrauktas audiniu arba regeneruota oda. Visas jas, ko gero, sieja ergonomika (patogumas). Tai nuolatinis gamintojo prioritetas. Savo dirbtuvėse Domitalia kruopščiai testuoja kiekvieną savo naujai sukurtą modelį, siekdama užtikrinti ilgalaikį Jūsų komfortą.

Gamintojui taip pat svarbi ir praktinė jo kuriamų baldų pusė. Siekiant palengvinti Jūsų kėdžių priežiūrą, tam tikrų modelių apmušalams, Domitalia naudoja audinius apdirbtus Natur Sphere ir Teflon technologija. Jų pranašumas – didesnė apsauga ir gerokai paprastesnis valymas.

Kompanijos Pedrali kėdės

Dynamic design (dinamiškas dizainas) – taip skamba kompanijos Pedrali šūkis, kuris kartu yra ir šios įmonės filosofija. Žaismingai dirbdama su metalu, plastiku bei medžiu Pedrali kaskart sukuria kažką visiškai neįprasto, novatoriško, originalaus. Daugybe šio gamintojo kėdžių modelių, laimėjusių įvairiausių parodų prizus tai tik patvirtina.

Savo kėdes Pedrali visuomet pateikia ryškiomis, įmantriausiomis spalvomis. Todėl, ko gero, jas labiausiai įvertins drąsūs, nebijantys kažkuom išsiskirti žmonės.

Galima teigti, kad Pedrali kėdės visų pirma orentuotos į dizainą, tačiau be abejo jos išsiskiria ir savo kokybe bei ergonomika. Savo kuriamas kėdes Pedrali testuoja garsiojoje CATAS baldų laboratorijoje.

Įsitaisykite kuo patogiausiai!