DANNY
nuo 515 €
DANNY-S
nuo 515 €
WRAP
nuo 340 €
APELLE-P
nuo 430 €
SONNY-W
nuo 380 €
SONNY-S
nuo 325 €
SONNY-M
nuo 375 €
SONNY-N
nuo 360 €
SONNY-K
nuo 360 €
SONNY-P
nuo 430 €
COVER-W
nuo 310 €
COVER-S
nuo 260 €
COVER-T
nuo 225 €
ELETTRA
nuo 320 €
DALIA PB LG
nuo 415 €
NUVOLA
nuo 245 €
NAOMI
nuo 265 €
FOREST-P
nuo 395 €
FOREST-S
nuo 350 €
FOREST-A
nuo 450 €
NENE-W
nuo 490 €
NENE-PP
nuo 230 €
KRONO
nuo 185 €
SHARON
nuo 375 €
MARILYN
nuo 460 €
MARILYN-K
nuo 460 €
MARILYN-N
nuo 450 €
KING
nuo 305 €
SUITE
nuo 520 €
GUAPA
nuo 490 €
GUAPA-P
nuo 590 €
GUAPA-L
nuo 754 €
OLA-S
nuo 205 €
ITALIA-S
nuo 255 €
JOE
nuo 270 €
MISS
nuo 255 €
MARSIGLIA-T
nuo 550 €
NENE
nuo 125 €
NENE-P
nuo 155 €
NENE-L
nuo 360 €
NENE-A
nuo 290 €
NENE-S
nuo 190 €
MONTERA-S
nuo 255 €
LIGHT-B
nuo 340 €
SILVY
nuo 200 €
SILVY-H
nuo 225 €
PORTOFINO
nuo 490 €
REVOLUTION
nuo 390 €
SOFFIO
nuo 270 €
RAFF-C
nuo 320 €
RAFF-T
nuo 400 €
RAFF-L
nuo 380 €
PRINZ
nuo 250 €
F12
nuo 480 €
DELFINA
nuo 270 €
TWIST
nuo 360 €
TWIST-C
nuo 270 €
STRIKE-P
nuo 390 €

ITALIŠKOS VALGOMOJO KĖDĖS

Ko gero puikiai žinote apie kasmet rengiamus grožio konkursus Mis Visata ir Mis Pasaulis. Galbūt nustebsite sužinoję, kad panašūs renginiai organizuojami ne tik gražiausioms merginoms, bet ir geriausių gamintojų itališkoms valgomojo kėdėms. Esminis skirtumas – kėdžių parodų metu vertinamas ne tik vizualinis grožis – dizainas, bet ir jų ergonomika – patogumas.

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti kompanijų Midj, Domitalia, Jesse ir Pedrali modernes kėdes virtuvei bei valgomajam, kurios kasmet laimi aukščiausius, prestižiškiausios Italijoje parodos Promosedia, apdovanojimus.

Pasirinkite iš daugelio ankstesniais metais sukurtų arba visiškai naujų metalinių, plastiko bei medinių kėdžių modelių. Galbūt patys to neįtardami išsirinksite vienų ar kitų metų žvaigždę – nugalėtoją.

Kompanijos Midj itališkos valgomojo kėdės

Italų gamintojo Midj dizaineriai yra įsitikinę, kad oda ir metalas suteikia ypatingo rafinuotumo bei elegancijos bet kuriam interjerui. Būtent todėl savo stilingų, modernių kėdžių gamybai Midj dažniausiai renkasi šias medžiagas. Midj siūlo platų valgomojo bei virtuvės kėdžių asortimentą, o taip pat baro ir lounge stiliaus kėdes.

Visuomet atspindinčios naujausias baldų pasaulio idėjas, Midj kėdės savo dizaine taip pat turi „kažką įdomaus iš praeities”. Juk oda ir metalas niekuomet neišeina iš mados. Taip ir gera kėdė, visada privalo būti aktuali bet kuriam interjerui.

Baldų patogumas – vienas pagrindinių Midj tikslų. Jam įgyvendinti gamintojas sukūrė valgomojo kėdes su porankiais, dar kitaip vadinamas mini foteliais. Ypatingai ergonomiškos ir minkštos kėdės – Stone, Sonny ir Danny skirtos komfortą ir ilgus pasisėdėjimus prie pietų stalo vertinantiems klientams. Rinkdamiesi būtinai atkreipkite į jas dėmesį.

Dar vienas Midj kolekcijos privalumas: pasiūloje yra tokio paties dizaino baro arba pusbario kėdės, o tai ypač praverčia kuriant stilistiškai vientisą valgomojo-svetainės zoną.

Gamintojas taip pat siūlo ir dizaineriškus mini krėslus, kurių išorinė dalis gali būti aptraukta oda, o vidinė gabelenu ar mikrofibra.

Kompanijos Jesse itališkos valgomojo kėdės

Bet kuriame italų kompanijos Jesse gaminyje atsispindi daugiau nei 80 metų puoselėjama firmos koncepcija: rafinuotumas, elegancija ir kokybė. Jesse niekad nenukrypsta nuo savo filosofijos, todėl kurdama kėdžių kolekciją nuolat pasitelkia tokius talentingus dizainerius kaip Massimiliano Mornati, Enrico Franzolini, Claudio Dondoli, Marco Pocci bei kitus.

Be įmantraus, šiuolaikiško dizaino Jesse medinės kėdės valgomajam ir virtuvei gali Jums pasiūlyti ir dar vieną neabejotiną privalumą: apmušalus joms, galite pasirinkti iš daugiau nei 500 skirtingo medžiagiškumo audinių. Jesse rūpinasi kliento namų interjero suderinamumu, todėl visi audiniai, kuriuos gamintojas siūlo sofoms, tinka ir kėdėms.

Malonaus pasirinkimo!

Stilingos kėdės iš kompanijos Domitalia

Kaip žinia kompanijos Domitalia specializacija – valgomojo baldai. Būtent todėl šio gamintojo kėdžių kolekcija pasižymi tokia modelių gausa bei stilistine įvairove. Nuo moderniausio, drąsaus dizaino iki užuominos apie lengvą klasiką. Kviečiame atrasti tai, kas artimiausia asmeniškai Jums!

Domitalia siūlo įvairiausio medžiagiškumo kėdes: medines, su metalinėm kojelėm, plastikines, aptrauktas audiniu, natūralia oda arba eko oda. Jūsų pasirinkimui net keletas medžio rušių: natūralus arba balintas ąžuolas, wenge ir riešutas. Kėdžių kojelės gali būti pilkos, juodos, baltos, tamsiai rudos, chrominės arba aliuminio spalvos.

Visas Domitalia dizaineriškas kėdes, ko gero, sieja ergonomika – patogumas. Tai nuolatinis gamintojo prioritetas. Savo dirbtuvėse Domitalia kruopščiai testuoja kiekvieną savo naujai sukurtą modelį, siekdama užtikrinti ilgalaikį Jūsų komfortą. Taip kompanijos kolekcijoje atsiranda itin minkštos kėdės tinkančios ilgiems vakarams prie valgomojo stalo ar židinio. Pagrindinė jų ypatybė – minkšta sėdimoji dalis ir aukštesnė, taip pat paminkštinta atkaltė.

Gamintojui svarbi ir praktinė jo kuriamų baldų pusė. Siekiant palengvinti Jūsų kėdžių priežiūrą, tam tikrų modelių apmušalams Domitalia naudoja audinius apdirbtus Natur Sphere ir Teflon technologija. Jų pranašumas – didesnė apsauga ir gerokai paprastesnis valymas.

Itališkos kėdės svetainei iš gamintojo Pedrali

Dynamic design (dinamiškas dizainas) – taip skamba kompanijos Pedrali šūkis, kuris kartu yra ir šios įmonės filosofija. Žaismingai dirbdama su metalu, plastiku bei medžiu Pedrali kaskart sukuria kažką visiškai neįprasto, novatoriško, originalaus. Daugybė šio gamintojo valgomojo kėdžių modelių, laimėjusių įvairiausių parodų prizus tai tik patvirtina.

Savo ypatingai patogias kėdes Pedrali visuomet pateikia ryškiomis, įmantriausiomis spalvomis. Todėl, ko gero, jas labiausiai įvertins drąsūs, nebijantys kažkuom išsiskirti žmonės.

Nors Pedrali yra italų gamintojas, daugelis baldų mados žinovų teigia, kad jų modeliai atrodo kaip prabangios skandinaviškos kėdės. Tame tikrai yra tiesios, juk Pedrali visuomet orientuojasi į lengvas, lakoniškas formas, o baldų jaukumas pabrėžiamas natūralaus medžio faktūra. Tokia skandinaviško stiliaus įtaka tikrai lengvai atpažįstama, o gamintojas netgi tuom didžiuojasi.

Galima teigti, kad Pedrali kėdės visų pirma orentuotos į dizainą, tačiau be abejo jos išsiskiria ir savo kokybe bei ergonomika. Savo kuriamus modelius Pedrali testuoja garsiojoje CATAS baldų laboratorijoje.

Įsitaisykite kuo patogiausiai!