POND
nuo 1100 €
CHELSEA
nuo 880 €
GUAPA-T
nuo 595 €
ALAN
nuo 1160 €
DAVID
nuo 645 €
MONOLITH-T
nuo 765 €
BOB
nuo 850 €
KEVIN
nuo 785 €
KEVIN-A
nuo 610 €
INOUT
nuo 1255 €
SCOTT
nuo 680 €
PUCK
nuo 490 €

KAVOS STALIUKAI

Sakoma, kad kavos staliukas itin svarbus, reikiamas akcentas stilingoje svetainėje. Tinkamai parinktas, šis baldas tarsi užbaigia jau nupieštą interjero paveikslą, pagražindamas ir išryškindamas pagrindinius svetainės objektus: minkštus baldus.

Taip pat nepamirškime ir funkcinės šio baldo svarbos. Kai kurie kavos staliukai suteikia galimybę tiesiog patogiai pasidėti žurnalą, puodelį arba TV pultą, tuo tarpu kiti modeliai yra su integruotomis specialiomis daiktadėžėmis, atskirais skyriais, stalčiais ir panašiai. Dar viena populiari svetainės kavos staliukų rūšis – transformeriai.

Pristatome Jums modernius ir funkcionalius itališkus kavos staliukus iš kompanijų Ditre Italia, Jesse ir Midj.

Šie italų gamintojai puikiai supranta įvairovės reikšmę, todėl savo klientams siūlo paties įvairiausio dizaino ir medžiagiškumo žurnalinius staliukus.

Gamintojų kataloguose skirtingų formų kavos staliukai: apvalūs, stačiakampiai, kvadratiniai, ovaliniai bei netaisyklingų formų modeliai. Stalviršių apdailos variantus galima rinktis iš natūralios medžio faneruotės (wenge, riešuto), permatomo arba matinio stiklo, marmuro, blizgaus arba matinio lako. Taip pat yra modelių ir su odiniais stalviršiais.

Kojelių medžiagiškumas: natūralus medis bei blizgus chrominis arba matinis metalas svetainės baldų prabangai pabrėžti.

Apsilankykite salone Ail Design ir išsirinkite vieną iš šiuolaikiškų, stilingų modelių.

Svetainės interjere siekiate šilumos ir jaukumo? Tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į medinius staliukus Pond ir Bob.

Originalaus, neįprasto dizaino žurnalinis staliukas Monolith su bronzinio stiklo arba mediniu stalviršiu bei metalinėmis kojelėmis suteiks Jūsų svetainei lengvumo ir elegancijos.

Kad ir ką pasirinktumėte, Jūsų interjeras tikrai įgaus reikiamo užbaigtumo ir žavesio.