Domitalia yra vienas didžiausių kėdžių ir stalų gamintojų Italijoje. Kompanijos valgomojo baldai nuolat laimi prestižinės kėdžių parodos Promosedia apdovanojimus už savo dizainą ir ergonomiką, jie puikiai įvertinti tarptautinėje rinkoje, tačiau mes norėtumėme pristatyti Jums šį gamintoją kiek kitaip.

Domitalia atstovai juokauja, kad jeigu žmogus negali išsirinkti stalo ir kėdžių iš Domitalia kolekcijos – galbūt šie baldai jam tiesiog nereikalingi. Žinoma tai tik gamintojo atstovų humoras, tačiau manome, kad šiame pajuokavime yra nemaža dalis tiesos, juk Domitalia stalų ir kėdžių kolekcija yra itin plati! Kiekvienas iš mūsų šiek tiek yra “dizaineris” ir savaip įsivaizduoja norimo įsigyti baldo išvaizdą bei paskirtį. Atsižvelgdama į vis įmantresnius žmonių bei rinkos poreikius Domitalia siūlo išskirtinį virtuvės bei valgomojo kėdžių ir stalų pasirinkimą. Virtuoziškai derindama medieną, odą ir gobeleną, metalą, plastiką ir stiklą Domitalia nepamiršta spalvų bei formų įvairovės. Kompanija bendradarbiauja su talentingiausiais Italijos bei užsienio dizaineriais nuolat siekdama kurti patrauklius ir funkcionalius naujus modelius.

Jeigu Jūs ketinate įsigyti stalą ir kėdes, pradėkite savo paiešką nuo Domitalia. Šis gamintojas Jums siūlo ne tik puikų dizainą bei kokybę, bet ir patrauklią kainą!

www.domitalia.it