Ditre Italia baldai – tai naujoviškas požiūris į geriausią, klasikinį itališką dizainą.

Fantastiška Ditre Italia minkštųjų baldų sėkmė nėra atsitiktinė! Daugiau nei 40 metų atgal savo įmonę įkūrę Ditre Italia vadovai turėjo paprastą, tačiau genialią viziją – aukščiausios kokybės dizainas privalo būti prieinamas ne tik visuomenės grietinėlei, bet ir gerokai platesnei jos daliai. Šios idėjos vedama Ditre Italia sėkmingai sukūrė savo unikalią verslo koncepciją leidusią rinkai pateikti aukščiausios kokybės minkštuosius baldus gerokai patrauklesnėm nei konkurentai kainom. Jeigu esate išskirtinio itališko stiliaus gerbėjas, o taip pat siekiate rasti puikiausią kainos/kokybės santykį, kompanija Ditre Italia Jūsų paslaugoms!

Mūsų puslapio minkštųjų baldų skyriuje kviečiame Jus įvertinti naujausią ir pilną Ditre Italia sofų kolekciją, o mes savo ruožtu norėtumėme suteikti dar šiek tiek svarbios informacijos apie šį nuostabų italų gamintoją.

Vienas išskirtiniausių Ditre Italia bruožų – pavydėtinas kūrybingumas ir produktyvumas. Ko gero nė vienas panašaus lygio italų gamintojas, kiekvienais metais nesugeba pristatyti tiek daug naujų, įspūdingų modelių kaip Ditre Italia. Šio gamintojo minkštųjų baldų kolekcija yra itin plati. Joje siūlomos skirtingų išmatavimų stilingos sofos, foteliai su sukimosi mechanizmu, moduliniai/kampiniai minkštasuoliai, pufai, kušetės, šezlongai bei sofos-lovos. Baldai Ditre Italia neabejotinai pakeri ir savo stilių įvairove. Nuo ultra modernaus iki rafinuotai šiuolaikiško.

Dar vienas didžiulis šios kompanijos pranašumas – daugelis modelių galimi tiek su natūralios odos, tiek su gobeleno ir mikrofibros apmušalais. Tuo tarpu kiti minkštųjų baldų gamintojai dažniausiai specializuojasi atskirai, tik odos arba tik tekstilės srityse.

Visgi svarbiausias, esminis dalykas kalbant apie Ditre Italia – jų baldų ergonomika ir patogumas. Nuolat ieškodami maksimalaus komforto formulės, gamintojo sofų kūrėjai pasitelkia naujausias technologijas, sėdimųjų dalių užpildui naudodami skirtingo tankio putų poliuretaną, plunksnas arba šių medžiagų derinius. Ekspertai mano, kad rezultatas tiesiog įkvepia! Ditre Italia minkštieji baldai – tarsi meilė iš pirmo žvilgsnio. Kartą išbandei ir įsimylėjai visam gyvenimui. Oficialiai Jus įspėjame.

www.ditreitalia.it