APELLE-SG
nuo 430 €
FOREST-H
nuo 435 €
OLA-H
nuo 250 €
STONE-SG
nuo 420 €
SONNY-H
nuo 395 €
SONNY-SG
nuo 480 €
LIGHT-SG
nuo 445 €
MARK
nuo 305 €
TWIST-SG
nuo 455 €
NUVOLA-SG
nuo 345 €
APELLE JUMP
nuo 185 €
GUAPA-SG
nuo 520 €
TRAMPOLIERE-SG
nuo 225 €
WRAP-H
nuo 335 €
BOUCHON-SG
nuo 250 €
LANDI-SG
nuo 165 €
SILVY-SG
nuo 235 €
BONGO-SG
nuo 480 €

BARO KĖDĖS

Kompanijų Midj, Domitalia, Scab bei Billiani baro ir pusbario kėdės. Baro kėdžių sėdimosios dalies aukštis – 75 cm., pusbario – 65 cm. Pakeliamų baro kėdžių sėdimosios dalies aukštis yra reguliuojamas.

Kompanijos Midj baro kėdės

Išskirtinis, novatoriškas odos, plastiko, medžio ir metalo derinys – tai kompanijos Midj baro kėdžių sėkmės paslaptis. Pagrindiniai Midj dizaineriai Adriano Balutto, Roberto Foschia ir Paolo Vernier garsėja savo beveik aristokratišku požiūriu į dizainą, todėl baro kėdėms kurti renkasi tik tas medžiagas, kurios suteikia tikrojo rafinuotumo bei nepakartojamos elegancijos.

Midj baro kėdžių išvaizda kalba pati už save. Jos iš karto tampa bet kurio interjero puošmena, ryškiausiu jo akcentu. Patogiam savo baro kėdžių pasirinkimui gamintojas siūlo nemažai skirtingų odos spalvų. Taip pat galimos ir natūralaus medžio faneruotės, audiniai bei plastikas. Baro kėdžių kojelės/pagrindai gali būti blizgūs/chromuoti arba matiniai.

Kai kurie Midj baro kėdžių modeliai turi savo „broliukus dvynius” šio gamintojo valgomojo ir virtuvės kėdžių kolekcijoje, todėl galite rinktis tokį patį dizainą tiek Jūsų baro, tiek valgomojo zonoms.

Kompanijos Domitalia baro kėdės

Kompanija Domitalia Jums siūlo stilingas ir funkcionalias baro bei pusbario kėdes. Prie baro stalo ar salos įsitaisykite kuo patogiausiai, mat daugelį Domitalia baro kėdžių Jūs galite reguliuoti ir nusistatyti sau komfortiškiausiame 53-88 cm. (priklausomai nuo modelio) aukštyje.

Domitalia baro kėdžių kolekcija gana plati. Joje rasite skirtingo medžiagiškumo modelių: su mediniu ar metaliniu (blizgiu bei matiniu) pagrindu; regeneruotos odos, medine arba plastikine sėdimąja dalimi.

Galbūt siekiate užsitikrinti savo namų interjero vientisumą? Turime gerų žinių! Nemažai Domitalia baro bei pusbario kėdžių modelių yra suderinti su šio gamintojo valgomojo ir virtuvės kolekcija. Jų dizainas yra toks pat arba labai panašus kaip ir šios kompanijos valgomojo bei virtuvės kėdžių.

Kompanijos Scab baro kėdės

Nuostabus dizainas ir patogumas – tai kompanijos Scab baro kėdės! Pagyvinkite jų dėka savo namų interjerą, padarykite jį nuotaikingą ir išskirtinį.

Kompanija Scab meistriškai darbuojasi su plastiku ir metalu kurdama savo baro kėdes. Už jų dizainą atsakinga garsi italų architektė Luisa Battaglia, o taip pat jaunieji Scab dizaino talentai.

Scab svarbi ne tik puiki jos gaminamų baldų išvaizda bei ergonomika. Nemažą reikšmę gamintojas teikia ir geros kainos pasiūlymui. Puikiausias kainos ir kokybės santykis – šis posakis kaip tik apie Scab baro kėdes!

Kompanijos Billiani baro kėdės

Idealus aukščiausio lygio dizaino, formos ir funkcijos santykis – kompanijos Billiani baro kėdės pakeri savo autentiškumu, tikrumu. Billiani atstovai sako, kad jų kompanija tiesiog myli medį. Būtent todėl ši natūrali, jauki ir „šilta” medžiaga pasitelkiama kuriant stilingą baro kėdžių kolekciją. Būtent ji geriausiai perteikia beveik 100 metų Billiani meistrų puoselėjamas tradicijas.

Billiani baro kėdės – tarsi pabrėžia kompanijos išskirtinį itališkumą: aistrą elegancijai, dizainą, lengvumą. Kuriant jas Billiani projektuotojai stengiasi sujungti modernią, naujovišką išvaizdą su įdomiausiais etniniais praeities motyvais. Todėl šios baro kėdės puikiausiai tinka tiek itin šiuolaikiškam, tiek modernios klasikos interjerui.

Billiani baro kėdės, savo dizainu, yra suderintos su šio gamintojo valgomojo ir virtuvės kėdžių kolekcija (jų dizainas – išvaizda labai panašus arba visiškai identiškas kaip ir valgomojo ar virtuvės kėdžių). To dėka Jūsų baro ir valgomojo zonos nuo šiol gali būti nepriekaištingai stilistiškai vienodos.