APELLE-SG
nuo 430 €
RAFF-SG
nuo 470 €
OLA-H
nuo 250 €
STONE-SG
nuo 420 €
SONNY-H
nuo 395 €
SONNY-SG
nuo 480 €
LIGHT-SG
nuo 445 €
MARK
nuo 305 €
PRINZ-SG
nuo 530 €
MARSIGLIA-SG
nuo 640 €
ITALIA-SG
nuo 255 €
TWIST-SG
nuo 455 €
NUVOLA-SG
nuo 345 €
STRIKE-SP
nuo 470 €
APELLE JUMP
nuo 185 €
FOREST-H
nuo 435 €
GUAPA-SG
nuo 520 €
TRAMPOLIERE-SG
nuo 225 €
WRAP-H
nuo 335 €
BOUCHON-SG
nuo 250 €
LANDI-SG
nuo 165 €
SILVY-SG
nuo 235 €
SLIM-SG
nuo 235 €
HAPPY KREEK
nuo 570 €
BONGO-SG
nuo 480 €
MARK-SG
nuo 480 €
JOHN-SG
nuo 440 €

ITALIŠKOS BARO KĖDĖS

Kompanijų Midj, Domitalia, Scab bei Billiani baro ir pusbario kėdės. Baro kėdžių standartinis sėdimosios dalies aukštis – 75-76 cm., pusbario – 65-66 cm. Pakeliamos baro kėdės yra reguliuojamo aukščio.

Kompanijos Midj itališkos baro kėdės

Išskirtinis, novatoriškas odos, plastiko, medžio ir metalo derinys – tai kompanijos Midj kolekcijos sėkmės paslaptis. Pagrindiniai Midj dizaineriai Adriano Balutto, Roberto Foschia ir Paolo Vernier garsėja savo beveik aristokratišku požiūriu į dizainą, todėl savo kuriamiems modeliams renkasi tik tas medžiagas, kurios suteikia tikrojo rafinuotumo bei nepakartojamos elegancijos.

Midj kolekcijoje Jūs rasite baro ir pusbario kėdes ant keturių kojų bei pakeliamus, reguliuojamo aukščio modelius su patogiom atkaltėm.

Gamintojas ypatingą dėmesį skiria savo baldų ergonomikai, todėl pasiūloje yra keletas ypatingai patogių, minkštų baro kėdžių modelių, tokių kaip Light, Happy ir Prinz. Šios aukštos baro kėdės su atlošais ir porankiais idealiai tinka ir ilgesniam komfortiškam sėdėjimui prie virtuvės salos stalo.

Kompanijos Midj audiniu aptrauktų arba odinių baro kėdžių išvaizda kalba pati už save. Jos iš karto tampa bet kurio interjero puošmena, ryškiausiu jo akcentu. Patogiam Jūsų pasirinkimui gamintojas siūlo nemažai skirtingų odos ir audinio spalvų. Taip pat galimos ir natūralaus medžio faneruotės bei plastikas.

Stacionarių (ant keturių kojų) ir reguliuojamų baro kėdžių kojelės gali būti metalinės chrominės, baltos, juodos, tamsiai rudos arba aliuminio spalvos matinės.

Galbūt siekiate užsitikrinti savo namų interjero vientisumą? Turime gerų žinių. Kai kurie Midj baro kėdžių modeliai yra tokio paties arba panašaus dizaino kaip ir šios kompanijos valgomojo kėdės, todėl galite rinktis tokią pat stilistiką tiek Jūsų virtuvės, tiek valgomojo zonoms.

Kompanijos Domitalia modernios baro kėdės

Kompanija Domitalia Jums siūlo stilingas ir funkcionalias pusbario bei baro kėdes. Prie baro stalo ar salos įsitaisykite kuo patogiausiai, mat daugelį Domitalia modelių Jūs galite reguliuoti ir nusistatyti sau komfortiškiausiame 53-88 cm. aukštyje.

Didžiulis pakeliamų baro kėdžių ant vienos kojos privalumas ir tas, jog jas prireikus galima lengvai panaudoti ir prie standartinio valgomojo stalo, mat jų sėdimoji dalis nusileidžia beveik iki įprastos kėdės aukščio.

Domitalia siūlomų modelių įvairovė gana plati. Gamintojo kataloge Jūs rasite skirtingo medžiagiškumo kėdes: su mediniu ar metaliniu (blizgiu bei matiniu) pagrindu; regeneruotos odos, medine arba plastikine sėdimąja dalimi.

Kompanijos Scab kolekcija

Nuostabus dizainas ir patogumas – tai kompanijos Scab itališkos baro kėdės! Pagyvinkite jų dėka savo namų interjerą, padarykite jį nuotaikingu ir išskirtiniu.

Kompanija Scab meistriškai darbuojasi su plastiku ir metalu kurdama savo modernias baro kėdes. Už jų dizainą atsakinga garsi italų architektė Luisa Battaglia, o taip pat jaunieji Scab dizaino talentai.

Scab svarbi ne tik puiki jos gaminamų baldų išvaizda bei ergonomika. Nemažą reikšmę gamintojas teikia ir geros kainos pasiūlymui. Scab baro kėdės kaina prasideda tik nuo 130 Eur.

Kompanijos Billiani stilingos baro kėdės

Idealus aukščiausio lygio dizaino, formos ir funkcijos santykis – kompanijos Billiani baro kėdės pakeri savo autentiškumu, tikrumu. Billiani atstovai sako, kad jų kompanija tiesiog myli medį. Būtent todėl ši natūrali, jauki ir šilta medžiaga pasitelkiama kompanijos baldų kūrybai. Būtent ji geriausiai perteikia beveik 100 metų Billiani meistrų puoselėjamas tradicijas.

Billiani baro kėdės – tarsi pabrėžia kompanijos išskirtinį itališkumą: aistrą elegancijai, dizainą, lengvumą. Kuriant jas Billiani projektuotojai stengiasi sujungti modernią, naujovišką išvaizdą su įdomiausiais etniniais praeities motyvais. Todėl kompanijos siūlomi modeliai puikiausiai tinka tiek itin šiuolaikiškam, tiek modernios klasikos interjerui.